Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

  • Efaş gıda;geleneksel yöntemlere uygun olarak(ev yapımı limonata) üretilen, doğal limonata özütü,taze meyveden sıkılmış dondurulmuş nar suyu,portakal suyu,limon suyu ve diğer meyve sularının üretim satış ve pazarlamasını yapmaktadır.Aynı zamanda IQF dondurulmuş tane mısır ve parmak patates tedarik ve satışı firmamızın profesyonel olduğu alandır.Tamamen doğal bir şekilde üretilen ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi, kimyasal, koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı veya alerjen kesinlikle yoktur.

 

  • Doğal haliyle suyunu alacağımız Limon,nar,portakal,vişne ve diğer meyvelerin, herhangi bir ön işleme tabi tutulmadan,  ısı ve oksidasyon oluşturmadan, bıçaksız bir şekilde dalındaki hali ile doğal ezme yöntemi ile soğuk sıkım press de meyve suyunu elde ederek tazeliğini korumak için meyve sıkıldığı anda -40'da şoklayıp sonrasında  size ulaşana kadar-18'de muhafaza ediyoruz.

 

  • Kaliteli ürünlerle hijyenik ortamda doğal üretim gerçekleştirilmektedir. ISO 22000:2018 ve HACCP/TS 13001 sertifikaları ile uluslararası standartlarda üretim yapılmaktadır. Efaş Gıda dürüst ticareti kendisine ilke edinmiş ve bunu irtibat halinde olduğu iş ortaklarına en doğru şekilde yansıtmayı başarmıştır.